Kontakt

Digital Director
Allan Schou
allan@voresvilla.dk
Mobil: +45 42 24 74 45

Digital Media Manager
Hue Mai
hue@voresvilla.dk
Mobil: +45 22 73 35 98

Chefkok

Gry Sara Windelev
gry@voresvilla.dk

 

Designchef
Morten Windelev
windelev@re-public.com
Mobil: +45 26 20 26 10

Annoncesalg
Søren Jensen
soren@voresvilla.dk
Mobil: +45 20 27 07 34

Annoncesalg
Janne Madsen
janne@voresvilla.dk
Mobil: +45 29 84 30 40

Annoncesalg
Henrik Bæk
henrik@voresvilla.dk
Mobil: +45 20 30 40 98

Annoncesalg

Gitte Højbjerg
gitte@voresvilla.dk
Mobil: +45 25 70 40 74

Annoncesalg
Michael Nielsen
michael@voresvilla.dk
Mobil: +45 25 70 40 36

Annoncesalg
Morten Philipsen
morten@voresvilla.dk
Mobil: +45 25 55 50 01

 

Generelle henvendelser
info@voresvilla.dk

Ønsker du information om annoncering, så kontakt os her:
salg@voresvilla.dk

Har du ris eller ros, så hører vi gerne fra dig:
risogros@voresvilla.dk

Har du spørgsmål eller ideer til vores redaktion, så skriv gerne her:
redaktion@voresvilla.dk

Få VoresVilla i postkassen

Modtager din husstand ikke allerede VoresVilla, har vi i samarbejde med Post Danmark oprettet en service hvor du nemt og gratis kan skrive dig op til at modtage VoresVilla i fremtiden.

Klik her og meld dig til