Kontakt

Kontakt VoresVilla

Benjamin Media A/S
Finsensvej 6D
2000 Frederiksberg
Tlf: 70 22 02 55 (tryk 3 for omstilling)
idenyt@idenyt.dk

Pressemateriale

presse@idenyt.dk

Kontakt redaktionen

redaktion@idenyt.dk

Salgsdirektør
Tommy Sverre Willumsen
tsw@idenyt.dk
Mobil: +45 40 42 75 15

Salgs- og produktchef
Gitte Højbjerg Jensen
gitteh@idenyt.dk
Mobil: +45 25 70 40 74

Digital Produktchef
Jimmy Rørbæk
jro@idenyt.dk
Mobil: +45 28 11 24 60

Digital redaktør
Emil Maischnack Jensen
emilj@idenyt.dk

Journalist og SEO-ekspert
Mikkel Hede
mikkelh@benjamin.dk

Digital forretningsudvikler
Allan Schou
allans@idenyt.dk
Mobil: +45 42 24 74 45

Digital produkt- og projektkoordinator
Ann-Sofie Pless Sletten
ann-sofies@idenyt.dk
Mobil: +45 29 71 64 58

Digital Media Manager
Hue Mai
hue@voresvilla.dk
Mobil: +45 22 73 35 98

Annoncesalg
Michael Nielsen
michaeln@idenyt.dk
Mobil: +45 25 70 40 36

Morten Philipsen
mortenp@idenyt.dk
Mobil: +45 25 55 50 01

Søren Jensen
sorenje@idenyt.dk
Mobil: +45 20 27 07 34

Henrik Qvottrup
henrikq@idenyt.dk
Mobil: +45 53 74 56 26

Mikkel Saabye
mikkels@idenyt.dk
Mobil: + 45 23 80 85 01

Finn Ryberg
fry@idenyt.dk
Mobil: + 45 40 59 44 60

Generelle henvendelser
info@voresvilla.dk

Ønsker du information om annoncering, så kontakt os her:
salg@voresvilla.dk

Har du ris eller ros, så hører vi gerne fra dig:
risogros@voresvilla.dk

Har du spørgsmål eller ideer til vores redaktion, så skriv gerne her:
redaktion@voresvilla.dk

Få VoresVilla i postkassen

Modtager din husstand ikke allerede VoresVilla, har vi i samarbejde med FK Distribution oprettet en service hvor du nemt og gratis kan skrive dig op til at modtage VoresVilla i fremtiden.

Klik her og meld dig til